Bramy

Bramy Segmentowe KMT

Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na miejsce w nadprożu i po bokach, przestrzeń w garażu jest maksymalnie wykorzystana. Brama segmentowa otwierając się pionowo do góry zapewnia maksymalną ilość miejsca wewnątrz garażu. Podczas cyklu pracy brama, nie zajmuje miejsca na podjeździe, jest szczególnie użyteczna w przypadku krótkich podjazdów.

Bramy segmentowe płaskie charakteryzują się równą i gładką powierzchnią płaszcza bramy. Wysokiej klasy blacha stalowa zapewnia elegancki i wyjątkowy wygląd.

Bramy segmentowe kaseton z przetłoczeniem w kształcie kasetonów stanowią klasykę wśród bramgarażowych. Ten model bramy zapewnia ponadczasową elegancję i styl. Jestperfekcyjnym rozwiązaniem, gdy chcesz podkreślić indywidualny charakter domu.

Zobacz katalog

Bramy Segmentowe GROS

Bramy GROS mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, pomieszczeniach gospodarczych. Produkowane są na indywidualny wymiar.

Bezpieczeństwo - bramy wyposażone są w liczne zabezpieczenia takie jak panele przeciwzgnieceniowe, fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe minimalizujące ryzyko wypadków.

Izolacja - panel o grubości 40mm wypełniony jest bezfreonową pianką dzięki czemu obniża utratę ciepław garażu oraz tłumi hałas.
Dodatki - do wyboru jest szeroka gama dodatków, które podnoszą komfort użytkowania bramy.Galeria